doskonałe drukowanie z firmą epson
Akcesoria do drukowania

Jakość i niezawodność produktów Epson

doskonałe drukowanie z firmą epson

Wysoka jakość, wydajność i ekonomiczne drukowanie to wszystko możliwe za sprawą wielofunkcyjnej drukarki Epson L386. Dokonując zakupu tego urządzenia otrzymujemy kompletny zestaw tuszy, dzięki którym jest ono gotowe do pracy bezpośrednio po zakupie. Wszystko za sprawą oryginalnego tuszu epson l386, który posiada gwarancję producenta na 30 000 stron wydruków. Dlaczego tak się dzieje? Oryginalne pojemniki na tusz firmy Epson l386 są dobrze oznakowane i zabezpieczone przed kapaniem, co ułatwia ich uzupełnianie. Dodatkowo tusze atramentowe tej marki produkowane są z wysokiej jakości substancji takich jak m.in. woda, pigmenty, konserwanty, polimery czy substancje higroskopijne.

Nigdy więcej katridży!

Z pomocą oryginalnego, jakościowego tuszu można wydrukować nawet 13 000 stron w trybie monochromatycznym i 6500 stron w kolorowym przy użyciu wkładów początkowych dołączonych do zestawu. Do modelu tego urządzenia producent dołącza również kompletny zestaw atramentów oraz dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem, dzięki którym ograniczymy koszty wydruku na potrzeby domowe czy szkolne.

Nowoczesne drukowanie z Epson L386

Co więcej ten model drukarki atramentowej, która pracuje przy użyciu tuszy atramentowych pozwala na drukowanie mobilne, a także skanowanie w rozdzielczości 1200 dpi. Ten model drukarki i dedykowany do niego tusz zapewnia wyjątkowo niski koszt wydruku dzięki pojemnikom na atrament o wysokiej pojemności oraz funkcje skanowania, kopiowania, łączności Wi-Fi czy drukowania bez marginesów. Dodatkowo, łączność Wi-Fi z funkcją Epson Connect pozwala na łatwiejsze codzienne drukowanie ze smartfona czy tabletu. Urządzenie jest też łatwe do konfiguracji i dostarcza rezultaty o niezmiennie wysokiej jakości w tempie 10 str./min. Takie rozwiązanie może okazać się nieocenioną zaletą w drukowaniu materiałów czy dokumentów na potrzeby np. domowego biura.

Możesz również polubić…