drukowanie w biurze jest istotne
Akcesoria do drukowania

Tanie i sprawne drukowanie z HP LaserJet P1102

drukowanie w biurze jest istotne

Drukowanie w małych biurach czy na domowe potrzeby to idealne zadanie dla nowoczesnej, ale i niedrogiej drukarki laserowej marki HP. Do prawidłowej pracy urządzenia potrzebujemy toneru hp laserjet p1102, dzięki któremu możliwe jest drukowanie profesjonalnych dokumentów biznesowych z wyraźnym tekstem i ostrymi obrazami. Drukarka i wysokiej jakości toner dedykowany do tego modelu pozwala obniżyć koszty drukowania dzięki zmniejszeniu zużycia energii. Toner hp laserjet p1102 pozwala na drukowanie na różnych nośnikach – kartonach, foliach i papierze do formatu legal. Do tego modelu drukarki dedykowane są kasety z tonerem HP. Producent umożliwia wygodne zamawianie materiałów eksploatacyjnych w serwisie HP SureSupply.

Szybkie drukowanie profesjonalnych dokumentów

Urządzenie HP oferuje druk z prędkością do 18 str./min (format A4). A co więcej, pierwsza strona jest już gotowa w czasie 8.5 sekundy. Dodatkowo, drukarka laserowa posiada podajnik papieru na 150 arkuszy oraz tackę do odbioru drukowanych dokumentów o pojemności 100 kartek. Drukarka laserowa monochromatyczna LaserJet Pro P1102 firmy HP to urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Wysokiej klasy toner dedykowany dla tego modelu pozwala uzyskać zadowalające wydruki tekstu i grafiki w czerni.

Dla studentów i użytku domowego

Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom lub małe biuro. Hp laserjet p1102 to model drukarki dedykowany głównie dla użytkowników domowych, którym zależy na wysokiej jakości druku, lecz nie planują drukować znacznych ilości dokumentów. Niestety wiąże się to ze znacznymi wydatkami na zakup tonera i potrzebą częstego uzupełniania podajnika papieru. Toner do tego modelu drukarki to wydajność 1600 str. Toner startowy wystarcza na 700 str.

Możesz również polubić…