wydajne drukowanie dzięki hp
Akcesoria do drukowania

Tusz do zadań specjalnych

wydajne drukowanie dzięki hp

Oryginalny tusz hp 655 to wkład atramentowy zapewniający wysoką jakość wydruków – dokumentów, zdjęć czy grafik. Z jego pomocą otrzymamy wyraziste wydruki odporne na blaknięcie na potrzeby domowe, szkolne i inne. Wkłady atramentowe odporne są na działanie wody, blaknięcia czy rozmazania, dzięki czemu sprawdzają się w codziennym zastosowaniu. Produkty marki Hewlett-Packard zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wykluczyć wszelkie wady i problemy w czasie drukowania, dodatkowo użyte formuły atramentów zapobiegają uszkodzeniu głowicy drukującej.

Jakość na miarę Twoich potrzeb

Produkty Hewlett-Packard w tym tusz hp 655 dostępny w wersji czarnej i kolorowej to wszystko czego potrzebujesz do odniesienia sukcesu. Z jego pomocą niezawodnie i sprawnie wydrukujesz prace naukowe, prezentacje, wydruki slajdów, tabele czy zdjęcia z wakacji. Oryginalne tusze tego producenta są zdecydowanie bardziej wydajne od swoich tańszych zamienników. Za tą samą cenę możesz drukować 2 razy więcej dokumentów.

Hewlett-Packard – marka której możesz zaufać

Tylko oryginalny tusz zapewni Twojej drukarce długotrwałą i bezawaryjną pracę, a wszystko za sprawą specjalnej formule atramentu, która zapobiega uszkodzeniu głowicy drukującej. Dodatkowo dla osób użytkujących produkty HP, producent przygotował specjalny program HP Planet mający na celu chronić środowisko przy pomocy prostego i bezpłatnego recyklingu za pośrednictwem programu. Czarne i kolorowe wkłady atramentowe HP 655 zapewniają wysoką jakość wydruków materiałów marketingowych i fotografii. Charakteryzują się żywymi kolorami, ostrą grafiką i odpornością na działanie wody, dlatego wydruki nie są rozmazane czy wyblakłe. Według przeprowadzonych badań HP, wybór 100% oryginalnego wkładu atramentowego tego producenta oznacza niższy koszt eksploatacji, a także większą niezawodność oraz ograniczenie strat podczas drukowania.

Możesz również polubić…